Lajme

Elvis Naci del me apel urgjent për rastin e një fëmiju nga Kosova

Teologu Elvis Naci ka kërkuar ndihmë financiare për trajtimin mjekësor të një fëmiju nga Kosova.

Naci, në një njoftim në faqen e tij në rrjetin social Facebook ka thënë se rasti i tij është me urgjencë.

Ai ka publikuar të dhënat e llogarive bankare ku mund të kontribuohet për rastin në fjalë.

Më poshtë njoftimi i plotë:

Urgjente! Urgjente! Shperndaje ju lutemi. Kerkojme ndjese per orarin e vone, por Ajani femija nga Kosova rrezikon te vdese. Vuan nga sindroma Steve-Johnson dhe mjeket thone nese nuk cohet urgjent ne Itali mund te vdese. Eshte shume urgjente, jeta e Ajanit eshte ne rrezik!

Gofundme: https://www.gofundme.com/f/te-shpetojme-jeten-e-ajanit-nga-kosova

PayPal: https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=5CK3LSDNMU3QY&fbclid
fondacionifirdeus1@gmail.com

Te dhenat bankare ne Zvicër 🇨🇭
Name: Firdeus
Emri i Bankes: Post Finance
Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See
Konto Nr.: 15-387081-5
IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5
BIC: POFICHBEXXX

Të dhënat bankare në USA 🇺🇸
Bank Name : Morton Community bank
Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus
Routing Number: 071123204
Account number : 769397

Konto Gjermani 🇩🇪
Firdeus Germany Stiftung
Sparkasse Fürstenfeldbruck
IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46
BIC: BYLADEM1FFB

Konto UK 🇬🇧
FIRDEUS UK
Sort code23-14-70
Account number:88494986
IBAN: GB95 TRWI 2314 7088 4949 86
Address: TransferWise
56 Shoreditch High Street London
E1 6JJ United Kingdom

Konto Kosovë 🇽🇰
Banka Kombëtare tregëtare – Kosova
Fondacioni Shqiptarët per Shiptaret
Iban: xk05 1905001222031128
Swift Code: NCBAXKPR
Fushë Kosove

Dhuro nga Shqipëria me mesazh ne numrin 59000 me tekst “Dhuro” nga çdo numër shqipëtar .