Lajme

Ky është 19 vjeçari që humbi jetën në aksident në Podujevë

A.Bekolli, 19 vjeçar sonte ka humbur jetën në një aksident trafiku në komunën e Podujevës, saktësisht në fshatin Shajkovc.

Rastin e ka konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës në një përgjigje për IndeksOnline, të cilët pohuan se i njëjti nuk arriti t’i përballoj plagët e marra.

Në aksident kanë qenë të përfshirë 3 vetura dhe një traktor ku mbetën të lënduar 7 persona e një i vdekur.