Lajme

Pamje nga shpërthimi i fuqishëm i bombolës së gazit në Ferizaj, disa të lënduar

Në një restorant në lagjen “The village” në Ferizaj, pak më parë ka ndodhur një shpërthim i një bombole gazi, si pasojë e këtij shpërthimi ka persona të lënduar.

Shpërthimi është i fuqishëm dhe disa persona kanë mbetur të lënduar.

Shpërthimi ka ndodhur në Village të Ferizaj, ndërsa aktualisht në vendin e ngjarjes janë policia, zjarrfikësit dhe mjekët.