Lajme

Shi i madh, vështirësohet qarkullimi i veturave në Gjilan

Tash e dy ditë në Kosovë po mbretëron mot me shi dhe me kokërriz.

Si pasojë e shiut të madh disa rrugë në Kosovë janë mbushur me ujë.

Në disa video që kanë dërguar lexuesit e IndeksOnline shihet se rruga në Gjilan thuajse është bllokuar për shkak të grumbullimit të ujit.