Lajme

Shkundet Durrësi nga tërmeti

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë para pak minutash në Durrës dhe në afërsi të Tiranës.

Lëkundjet paraprakisht raportohen me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter.