Lajme

Vihet gurthemeli i ndërtimit të shtëpive në lagjen e re në Podujevë nga fondacioni “Shqiptarët për shqiptarët”

Kreu i Podujevës dhe kandidati i VV-së për një tjetër mandat në krye të kësaj komune, Shpejtim Bulliqi, ka konfirmuar se është vënë gurthemeli i ndërtimit të shtëpive në lagjen e re në Podujevë nga fonacioni “Shqipëtarët për shqiptarët”.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Bulliqi ka falenderuar të gjithë akterët që bënë të mundur një realizim të tillë, përcjell GazetaBlic.